Zanechte nám váš email a my vám budeme posílat upozornění na zajímavé akce.

Váš email byl přidán.

Magický dotek pro ženy

Ochutnávka

V ochutnávce zažijete to, co jste se dozvěděli v tantrické konzultaci před masáží. Do ochutnávky vás vnese vstupní rituál, který je důmyslným úvodem a zpravidla se ocitnete v rozpoložení, které vás uvolní do dalších částí, jež budou následovat. Postupně vaše tělo i duši zaplaví pocit klidu a důvěry. Procítíte způsob mého doteku. Tato ochutnávka se odehrává převážně v lehu na břiše a je zakončena velmi jemnou masáží hlavy a obličeje.

Rituální masáž

Tato masáž je speciální ve své dynamice, tedy v energii, která se probudí v těle a zaplaví postupně celý váš organismus. Projeví se v momentální návaznosti na vaše vnitřní naladění a potřebu vašeho těla i psychiky.

Někdy jde o rozproudění vitality a zbystření smyslů, jindy přinese hluboký klid a vyživení vnitřních složek, které jsou zdrojem pro načerpání sil.

Tento proces je přizpůsoben požadavkům vaší momentální životní situace, vašeho přání či záměru a nebo společně nalezeného zadání.

Magický dotek - Celotělová smyslná masáž

Dle zvolené délky masáže je vždy obsah trochu jiný. Větší časový prostror umožňuje vstup do hlubších vnitřních rovin, zcela bez nadsázky si dovolím říct za hranice těla, ovšem směrem dovnitř. Konečně cesta vědomí dovnitř, ne ven. Jsme zvyklí stále hledat venku. A tady půjdeme tam, kde je naše pravá podstata.

Výsledkem je regenerace a propojení s dalšími vrstvami, které často máme latentní a neobjevené. Zvýší se tok vitální (sexuální) energie a mnohým z vás příjdou i další vjemy a poznání o svém těle i nitru.

Výsledkem je často mnoho "vedlejších efektů", jako např. radost ze sebe sama, ze života, rozproudění životní energie, znovuobjevení tvořivosti, zbystření smyslů, zklidnění mysli i nervové soustavy, celková pohoda a pocit zdraví a nejen pocit. Tento proces má blahodárný vliv na harmonizaci zdraví a při pravidelném intevalu.

© Olina Vodrážková