Zanechte nám váš email a my vám budeme posílat upozornění na zajímavé akce.

Váš email byl přidán.

Tantrická masáž

Tantra masáž je unikátním a propracovaným rituálem vycházejícím z tantrické filosofie a principů. Je pozvánkou do světa tělesné smyslnosti, něžné péče i vzrušujícího objevování extatických prožitků. Je způsobem, jak vystoupit z hranic každodennosti a plně se oddat přítomnému okamžiku. Tantrická masáž má podobu intimního rituálu mezi dávajícím a přijímajícím, ve kterém se spojují prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s osobním přístupem, citlivou pozorností a hlubokými znalostmi práce s energií, které způsobí, že vás tantrická masáž nejen uvolní, ale také naplní vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Dávající je při ní citlivým průvodcem, který pomáhá přijímajícímu rozvíjet a objevovat vlastní sexualitu.

Součástí tantra masáže jsou různé druhy doteku, od jemných až po dynamické. Tantrická masáž zahrnuje celé tělo přijímajícího, od hlavy až po konečky prstů u nohou. Celkově se jedná se o masáž léčivou, která pracuje s mnoha rovinami člověka. Technika tantrického dechu vám otevře cestu k dokonalému fyzickému i psychickému uvolnění a pocítění energie v celém těle. Tato přirozená energie je prožívána jako hluboký, naplňující a oživující pocit, který přetrvává ještě dlouho po skončení samotné masáže.

Hranice tantrické masáže:

Jen v rámci bezpečných a jasných hranic jsou možné hluboké a intenzivní prožitky na obou stranách.Tantrická masáž je o zkoumání sexuality v rámci hranic vlastního těla a její důležitou součástí je respekt k hranicím dávajícího. Během tantrické masáže tedy zůstává přijímající po celou dobu v pasivní, přijímající roli, nedochází při ní k sexu, ani k erotické výměně s masérem či masérkou.

Tantrická masáž a nahota

V tantrické masáží je nahota znakem otevřenosti a srozumění s vlastním tělem, umožňuje odložit zábrany a stud a prožít potěšení pramenící ze svobody a uvolněnosti. Přijímající je tedy během masáže nahý, zakrytý pouze sarongem, který masér či masérka postupně odkrývá. Masér či masérka taktéž začínají masáž v sarongu, který si později ponechají jen okolo boků. Při dlouhodobé práci a vzájemné důvěře je možná nahota úplná.

Účinky tantrické masáže

Tantrická masáž prohlubuje sexuální prožívání přijímajícího, pomáhá budovat uvědomění a zvyšuje citlivost vlastního těla. Vede k umění sdílení intimity s partnerem, otevřené komunikaci a respektu k sobě i druhému.